Informujemy, że nasza strona wykorzystuje pliki cookie do analizy ruchu, logowania się do sklepu oraz obsługi koszyka. Więcej informacji najdziesz w naszej Polityce Prywatności.

PAPRYKA CZERWONA NL

9,76 zł za kg.
cena 9,76 zł
Brutto
Dostawa tylko w Trójmieście
Ilość
Dostępny
Można podawać ilość wyrażoną liczbą po przecinku np.0.6 kg

Papryka, syn. pieprzowiec (Capsicum L.) to rodzaj roślin należących do rodziny psiankowatych. Przedstawiciele rodzaju pochodzą z Ameryki Południowej i Centralnej, obecnie rozpowszechnione na całym świecie. Gatunkiem typowym jest Capsicum annuum L.
Papryka czerwona doskonale nadaje się do jedzenia w stanie surowym do kanapek oraz jako składnik surówek. Po ugotowaniu może być również stosowana do sosów, gulaszy i paprykarzy. Charakteryzuje się kwaśnosłodkim smakiem.
Papryka nadaje się do grillowania, duszenia i pieczenia. Doskonała jest także na surowo jako dodatek do surówek i kanapek. Można ją również marynować. Charakteryzuje się słodkim smakiem.
Papryka zielona jest warzywem o szerokim zastosowaniu kulinarnym. Może stanowić podstawowy składnik dania głównego lub być dodatkiem do innych potraw. Najczęściej jednak stanowi składnik surówek i sałatek. Papryka może być jedzona na surowo, po ugotowaniu, smażeniu lub pieczeniu. Nadaje się także do mrożenia. Charakteryzuje się słodkim smakiem.

PAP/CZE/NL
Nowy produkt

Może Ci się spodobać

 • PAPRYCZKI CHILLI...
  17,32 zł za kg. cena
  shopping_cart
 • PAPRYKA ZIELONA NL
  11,02 zł za kg. cena
  shopping_cart
 • PAPRYKA ŻÓŁTA NL
  11,02 zł za kg. cena
  shopping_cart